emlakjet.com

2006 yılında bağımsız girişimciler tarafından kurulan Emlakjet, Mayıs 2014’te risk ve girişim sermayesi platformu iLab Holding tarafından satın alındı.

“Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet!” sloganı ile satılık veya kiralık dairelere en pratik şekilde ulaşma imkanı sunan yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, İlab Holding çatısı altına girdiği günden bu yana marka yatırımları vek ciddi bir ürün geliştirme süreci içine girdi.

İster satılık ya da kiralık ister yatırımlık olsun aranılan evi en hızlı, en kolay ve en keyifli şekilde bulma imkanı sunan Emlakjet, ayda 40 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 7,5 milyon ziyaretçisi ile emlak seri ilan sektörünün en büyük üç portalından biri oldu.

Emlak ofisleri ve bireyler tarafından oluşturulmuş 500 bine ulaşan satılık ve kiralık emlak ilanından oluşan bir veri tabanına sahip olan Emlakjet, bu ilanları kullanıcılara internet sitesi ve mobil işletim sistemleri üzerinden ulaştırıyor. Kullanıcılar Emlakjet üzerinden Edirne’den Ardahan’a tüm Türkiye’deki ilanlar arasında karşılaştırma yapabiliyor. İçerenköy Mh. Üsküdar-İçerenköy Yolu Cad. VIP Plaza No:10 K:10 D:10

Ataşehir / İstanbul


 0850 312 73 73

 info@emlakjet.com

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun