HAZIR SİTELER
ENTEGRASYON
ÖZELLİKLER

REOS Emlak Yönetim Sistemi ile işinize odaklanın.

HAZIR SİTELER
ENTEGRASYON
ÖZELLİKLER
reos mls

RE-OS MLS


"PORTFÖY & TALEP HAVUZU" TÜRKİYE’DE İLK DEFA EMLAK SİSTEMİNDE!


Porföy & Talep Havuzu, gayrimenkul portföylerinizi ve müşterilerinizin gayrimenkul taleplerini, diğer gayrimenkul profesyonellerinin içinde bulunduğu «Portföy & Talep Havuzu» içinde eşleştirip daha hızlı ve kolay şekilde kazanç elde etmenize yarar.

Sunduğumuz Teknolojiler, Müşterilerinize ve
İşlerinize Odaklanmanızı Sağlar

Teknolojiyi fırsata çeviren RE-OS.com, portföylerinize ve müşteri
taleplerinize hızlıca çözüm üretip, satış kapatmanızı sağlar.

Portföy Yönetimi

Ofis içinde gayrimenkul danışmanı ekip sayısı arttıkça takip zorlaşmaktadır, portföy takibi için diital emlak asistanı REOS bu konuda size yardımcı olacak ve iş kayıplarınızı engelleyecektir. Konut, Ticari veya Arsa tipindeki gayrimenkul portföyünüzü, etkin şekilde yönetebilirsiniz.
Bir gayrimenkul portföyü için temsil yetkisini alma öncesinden başlayarak, tüm sözleşme ve satış sürecinde RE-OS.com Emlak Yönetim Sistemi sizin yardımcınızdır. Portföy hakkında yapılacak işlerinizi, görevleri, tamamlanmış aktiviteleri takip edip, tüm belgeleriyle, sözleşme ve diğer bilgileriyle, yüksek sayıda fotoğraf, youtube ve benzeri ortamlarla entegre video, 360 derece sanal tur, kat planları gibi zengin medya içerikleriyle ve farklı dillerde başlık ve açıklamalarla yönetebilirsiniz.

Eğer aktif üyelikleriniz varsa; HepsiEmlak.com, EmlakJet.com, Zingat.com, TicariEmlak.com.tr gibi yerli emlak ilan siteleri ve ListGlobally.com gibi servislerle farklı ülkelerdeki pek çok yabancı emlak portallarında tek tuşla ilan yayınlayabilirsiniz. Kendi adınıza kayıtlı kurumsal web sitenizde ilanlarınızı yayınlayabilir ve google reklamları, facebook sponsorlu içerikleri ile sitenize trafik yaratıp, daha fazla müşteri edinerek, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Hazır Emlak Web Sitesi Yönetimi

Tüm reklam, ilan gibi tanıtım noktalarından gelinmesi gereken iki yer bulunur; ofis santralınız ve/veya web siteniz. Kendinize ait web siteniz, dijital pazarlama faaliyetlerinizin kalbidir.
Dijital Pazarlama için kendi adınıza kayıtlı bir web sitesi sahibi olmanız, en önemli adımdır. Müşterileriniz için haritalı, (kayan fotoğraflar) sliderlı, videolu ve 360 sanal tur destekleyen bir web sitesiniz olmalıdır.

İçinde Google SEO açısından öne geçebileceğiniz blog (makaleler), size ait haberler, duyurular ile facebook, instagram ve google reklamlarınızı entegre ederek, performans takibi yapabilecğiniz, tek tek gayrimenkul portföylerinizi veya topluca yeni bir projeyi tanıtabileceğiniz, farklı tasarım ve renklerle “hazır emlak web sitesi” hizmetimizle kolayca oluşturabilirsiniz.

Proje Yönetimi

Temsil ettiğiniz bir projeyi tüm zengin medya içerikleriyle ve proje bazında etap, blok, bina, bağımsız bölüm bazında bir ağaç yapısında kaydedebilirsiniz.
Video, Drone, 360 Sanal Tur, Özel Fotoğraflar, Lokasyon, kat planı, vaziyet planı, inşaat gelişim süreçleri görselleri, Etap/Blok, farklı dillerde broşür veya kataloglar, fiyat listeleri, yardımcı dokümanlar, banka ve taksit seçenekleri gibi tüm yazılı ve görsel medya, bilgi ve belgeleri ile takip edebilir, portföyünüzle ilişkilendirebilir, web sitelerinizde yayınlayabilirsiniz.

Yerli ve yabancı REOS MLS İş Ağı sayesinde emlak danışmanlarına ulaşabilirsiniz. Kendi acente ağınız varsa sisteme ekleyebilir ve onların kendi dilinde, kendi para birimleriyle, güncel bilgi ve fiyatlarla görmelerini sağlayıp, saat farkı olan ülkelerle dahi iletişiminizi, ve yönlendirme alabilirsiniz.
Hemen Deneyin

Müşteri Yönetimi / CRM

Müşterilerinizi kategorilendirerek detaylı bir şekilde kaydedebilir, filtreleyebilir ve raporlandırabilirsiniz. İlişkili müşterinizin kartında portföylerini, taleplerini, dosyalarını, görüşmelerinizi ve aktivitelerinizi görüntüleyebilirsiniz.
Müşterilerinizin gayrimenkul arayışlarını (taleplerini) kaydederek, bu talepleri unutmadan, portföylerinizle eşleştirip, kazanç sağlayabilirsiniz. Üstelik sadece kendi portföy ve taleplerinizle eşleştirmekle kısıtlı değilsiniz, REOS kullanıcısı tüm ofis ve danışmanların, paylaşıma açtıkları portföy ve taleplerini MLS havuzunda görebilir ve otomatik şekilde kendi aralarında gerçekleşen eşleşmeler sayesinde satışlarınızı arttırabilirsiniz. Unutmayın; hiçbir kişi karşı tarafa ait müşterinin iletişim bilgilerini göremez. Mülk sahibi müşterinin bilgileri satıcı tarafındaki danışmana, alıcı/kiracı müşterinin bilgileri ise alıcı tarafındaki danışmana aittir. Talep portföy eşleşmelerinde, danışmanlar birbirlerinin iletişim bilgilerini görebilir, müşteriye ait herhangi bir bilgiyi göremez.
Hemen Deneyin

MLS (Portföy & Talep Havuzu)

Başta Amerika olmak üzere, MLS sisteminin olduğu ülkelerde, başarılı gayrimenkul işlemlerinin çoğu danışmanların kendi aralarındaki yönlendirmeler kaynaklıdır.
REOS MLS sayesinde, meslektaşlarınızla rakip değil, iş ortağı olursunuz. Mesleki yeterlilik belgelerine sahip, kaliteli danışmanların yer aldığı emlak iş ağına dahil olarak, Portföylerinizi havuzda yayınlayın.


Aynı şekilde müşterinizin gayrimenkul arayışlarını yani talepleri de “Talep Havuzu” içinde paylaşıma açın. RE-OS.com size asistanlık yapacak ve birbiriyle eşleşen portföy ve talepleri, ilgili tarafları temsil eden danışmanlara bildirecektir. Bu sayede otomatik eşleşmelerden 7/24 haberdar olursunuz. REOS ile Satın, Yönlendirme Yapın, Yönlendirme Alın, Birlikte Kazanın.
Hemen Deneyin

Aktivite Yönetimi

Ofis içinde portföy sayısı artııkça takip zorlaşmaktadır,Portföy ve müşterilerinizle ilgili tüm işlerinizi kaydedebilir, satış veya pazarlama kategoriyle takip edebilir ve mülk sahibine raporlayabilirsiniz.

Telefon görüşmeleri, görev ve yapılacak İşler tarafınıza hatırlatılır, uyarı sistemiyle takip eder ve işlerinizi unutmazsınız. Mülk sahibine verilen hizmetleri raporlayarak müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.
Hemen Deneyin

Döküman Yönetimi

Portföyünüz ve müşterinizle ilişkilendirebildiğiniz ayrıca danışman arasında paylaşıma açtığınız dokümanları kolayca yönetebilirsiniz.
Hemen Deneyin

Sözleşme Yönetimi

Mülk sahibi, satılık veya kiralık sözleşmelerinizi müşteri ve portföy seçimi yaparak kolaylıkla oluşturabilir ve etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Hemen Deneyin

Mobil Cihazlara Uygunluk

Apple iOS ve Google Android gibi akıllı cep telefonu ve tablet pc işletim sistemlerine tam uyumlu altyapı sayesinde tüm cihazlarınızda 7/24 her zaman ve her yerde çalışabilirsiniz.

Hemen Deneyin

Sosyal Medya Entegrasyonları

Web sitenizden paylaşacağınız ilanlarınız, müşteriniz tıklandığında yine sitenize getirecektir. Facebook, Instagram ve Google reklamlarıyla sitenize trafik getirebilir, sadece kendi ilanlarınız arasında gezinti sağlayabilirsiniz.
Hemen Deneyin

Entegrasyonlar

  (Emlak İlan Portalı Entegrasyonları)
 • Hepsi Emlak - HepsiEmlak.com (Eski HurriyetEmlak.com)
 • Zingat - Zingat.com
 • Emlakjet – EmlakJet.com
 • List Globally – ListGlobally.com (Yurtdışı emlak ilan portallarına toplu aktarım)
 • (360 Sanal Tur – Sanal Gezinti)
  Immoviewer.com
 • (SMS Yönetimi)
  İleti Merkezi
 • (Voip Sanal Ofis Santral)
  Bulutfon.com
 • Google
 • Google Ads (Reklam), Google Analytics (Web Sitesi Trafik Analiz Aracı)
 • Facebook, LinkedIn vg gibi sosyal medya platformlarıyla emlak ilan paylaşımı (Kendi Web Siteniz Üzerinden)
Hemen Deneyin

Raporlama


Tüm verilerinizi kolayca rapor haline getirebilir ve excel’e aktarabilirsiniz.

Reos Emlakçıya Şık Websitesi ve mobil uygulama verir

Reos  kullananlar, otomatik olarak yeni bir websitesine ve uygulamaya sahip olurlar. Gelişmiş veritabanı sayesinde websitesi kendini sürekli canlı tutar ve yeniler.

Reos’ da Paylaşıma Açık Tüm İlanlar Görebilir ve Müşterisine Sunar.

Reos  kullananlar bilirler ki müşterisi kıymetlidir ve müşteri isteklerine anında yanıt verir, hiç bir zaman eli boş yollamaz.

Kredi Kartı Demek
Daha Çok Satış Demek

Reos  kullananlar, geleneksel ödeme yöntemini kullanmaz. Modern ve güvenli hazır ödeme sistemiyle anında ödeme alır, satış yapar.

REOS İle İş Hayatınız Daha Hızlı.

Reos  kullananlar, görev verme özelliği ile excel tablolarına, kağıt kaleme kağıda, hatta telefona ihtiyac duymadan görev atayabilir ve ve kimin hangi alanda görevli olduğunu bilir.

REOS'un Varsa
Blutfon'un Hazır.

Reos  kullananlar, ofiste olmadıkları zamanlarda müşterilerinden gelen çağrıları anında alır ve müşterilerini kaybetmeyeceklerini bilirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Anahtar Teknoloji Kimdir?

Anahtar Teknoloji kimdir?

Gayrimenkul danışmanlığı alanında özel yazılım çözümleri geliştiren, sektörün lider markalarına katma değer yaratan bir çözüm ortağı, emlak ilan portalları ile ilk kez sözleşmeli/izinli entegrasyonlar geliştirmiş, bankacılık ve sigortacılık ürünlerini emlak ofislerine taşıyan, yurtiçinde ve yurtdışında başarılı başka projelere de imza atmış bir yazılım şirketidir.

Ortakları Kimlerdir?

- Hüseyin Öztürk, Türkiye’nin otomotiv, bilişim/yazılım, taşımacılık sektörlerinde faaliyet gösteren büyük kurumsal firmalarında, finansal yönetim alanında kariyer yapmıştır.

- Cemal Dalar, gittigidiyor.com portalının Amerikan eBay şirketine satışı öncesi eski ortaklarından olup, başka bilişim projelerinde de yeralan, başarılı bir teknoloji profesyoneli ve girişimcisidir.

Yurtdışında da başarılı projelere imza atmış, kaliteli bir yazılım ekibine sahiptir.

İş Ortağı olduğu firmalar:

• Microsoft Türkiye
• Turkcell
• Lenovo

REOS Emlak Sistemi Nedir?

Anahtar Teknoloji kimdir?

Gayrimenkul danışmanlığı alanında özel yazılım çözümleri geliştiren, sektörün lider markalarına katma değer yaratan bir çözüm ortağı, emlak ilan portalları ile ilk kez sözleşmeli/izinli entegrasyonlar geliştirmiş, bankacılık ve sigortacılık ürünlerini emlak ofislerine taşıyan, yurtiçinde ve yurtdışında başarılı başka projelere de imza atmış bir yazılım şirketidir.

Ortakları Kimlerdir?

- Hüseyin Öztürk, Türkiye’nin otomotiv, bilişim/yazılım, taşımacılık sektörlerinde faaliyet gösteren büyük kurumsal firmalarında, finansal yönetim alanında kariyer yapmıştır.

- Cemal Dalar, gittigidiyor.com portalının Amerikan eBay şirketine satışı öncesi eski ortaklarından olup, başka bilişim projelerinde de yeralan, başarılı bir teknoloji profesyoneli ve girişimcisidir.

Yurtdışında da başarılı projelere imza atmış, kaliteli bir yazılım ekibine sahiptir.

İş Ortağı olduğu firmalar:

• Microsoft Türkiye
• Turkcell
• Lenovo

Reos Emlak Sistemi Ne Amaçla Kullanılır?

Anahtar Teknoloji kimdir?

Gayrimenkul danışmanlığı alanında özel yazılım çözümleri geliştiren, sektörün lider markalarına katma değer yaratan bir çözüm ortağı, emlak ilan portalları ile ilk kez sözleşmeli/izinli entegrasyonlar geliştirmiş, bankacılık ve sigortacılık ürünlerini emlak ofislerine taşıyan, yurtiçinde ve yurtdışında başarılı başka projelere de imza atmış bir yazılım şirketidir.

Ortakları Kimlerdir?

- Hüseyin Öztürk, Türkiye’nin otomotiv, bilişim/yazılım, taşımacılık sektörlerinde faaliyet gösteren büyük kurumsal firmalarında, finansal yönetim alanında kariyer yapmıştır.

- Cemal Dalar, gittigidiyor.com portalının Amerikan eBay şirketine satışı öncesi eski ortaklarından olup, başka bilişim projelerinde de yeralan, başarılı bir teknoloji profesyoneli ve girişimcisidir.

Yurtdışında da başarılı projelere imza atmış, kaliteli bir yazılım ekibine sahiptir.

İş Ortağı olduğu firmalar:

• Microsoft Türkiye
• Turkcell
• Lenovo

Reos’u Kimler Kullanmalı?

Anahtar Teknoloji kimdir?

Gayrimenkul danışmanlığı alanında özel yazılım çözümleri geliştiren, sektörün lider markalarına katma değer yaratan bir çözüm ortağı, emlak ilan portalları ile ilk kez sözleşmeli/izinli entegrasyonlar geliştirmiş, bankacılık ve sigortacılık ürünlerini emlak ofislerine taşıyan, yurtiçinde ve yurtdışında başarılı başka projelere de imza atmış bir yazılım şirketidir.

Ortakları Kimlerdir?

- Hüseyin Öztürk, Türkiye’nin otomotiv, bilişim/yazılım, taşımacılık sektörlerinde faaliyet gösteren büyük kurumsal firmalarında, finansal yönetim alanında kariyer yapmıştır.

- Cemal Dalar, gittigidiyor.com portalının Amerikan eBay şirketine satışı öncesi eski ortaklarından olup, başka bilişim projelerinde de yeralan, başarılı bir teknoloji profesyoneli ve girişimcisidir.

Yurtdışında da başarılı projelere imza atmış, kaliteli bir yazılım ekibine sahiptir.

İş Ortağı olduğu firmalar:

• Microsoft Türkiye
• Turkcell
• Lenovo

CRM ve MLS'ten Fazlası…
"Büyük Emlak İş Ağı" ve "Gayrimenkul & Talep Havuzu"

banka kurum

Banka, Sigorta, Leasing, Factoring, Varlık Yönetim Şirketi gibi finansal kuruluşlar ile Holding, Vakıflar ve benzeri diğer kurumlara ait iskontolu satılık kurumsal gayrimenkullere müşteri yönlendirip, hizmet bedeli kazanabilirsiniz.

gelistirici gayrimenkul

Markalı Gayrimenkul Projeleri Üreten İnşaat & Geliştirici şirketlerine ait fırsat indirimli konut veya ticari (işyeri) tipindeki sıfır gayrimenkullere, kendinize ait alıcı adayı müşterilerinizi yönlendirip, satış primi kazanabilirsiniz.

roi

Yatırımcı için "yatırımın geri dönüş süresi" (ROI) çok önemlidir. RE-OS içindeki paylaşım havuzuna açık gayrimenkullerde, mevcut kira getirisi üzerinden geri dönüş süresi en kısa gayrimenkulleri bulup, siz de satış yapabilirsiniz.

takasa uygun gayrimenkuller

RE-OS portföy havuzu içindeki Sıfır veya 2.El gayrimenkulleri (konut / ticari) takasa vererek veya takasa kabul ederek satış yapabilirsiniz. Listeleyin, otomatik eşleştirin, takas yapın, kazanın.

EMLAK OFİSİ YÖNETİM PLATFORMU

Bulut Tabanlı. Akıllı. Entegre. Güncel.
HEMEN BAŞLAYIN
RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun